spektakl kot w butach 06032019Z okazji Dnia Kota 20 lutego w Zespole Szkół we Fromborku miała miejsce premiera spektaklu " Kot w Butach" w ramach zorganizowanej akcji społecznej " Puszka dla Kiciuszka".

Przedstawienie reżyserowała Karolina Janicka, a główne role zagrali pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury: Małgorzata Sienkiewicz- narrator, Małgorzata Łukasik- król, Janina Bachanowicz, Emilia Górska-rolnicy, Joanna Walkiewicz- Młynarczyk oraz scenografia, Karolina Woźniak- wcieliła się w tytułową rolę kota. Rolę w sztuce otrzymała również Przewodnicząca Komisji ZOKiSS Rady Miejskiej we Fromborku- Beata Fiuk, która zagrała czarodzieja.
Akcja społeczna spotkała się z aprobatą Burmistrza Fromborka Zbigniewa Pietkiewicz, który wspierają działalność społeczników, zainicjował wystawienie sztuki.

zdjecia (1)
zdjecia (2)