mgok_frombork

turniej miast kopernikanskich 1206201907 czerwca Frombork stanął na podium w Braniewie !!! Nasza drużyna zajęła I miejsce w tegorocznej edycji turnieju, która odbyła się w Braniewie. Rywalizacja między zaprzyjaźnionymi miastami: Frombork, Braniewo, Elbląg, Olsztyn i Toruń zakończyła się w tym roku z sukcesem dla naszej reprezentacji składającej się z Burmistrza Miasta i Gminy Frombork pracowników Urzędu Miasta i Gminy i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury oraz Radnych Rady Miejskiej zdobyła najwięcej punktów w ogólnej klasyfikacji, biorąc udział w konkurencjach sprawnościowych:Balony z wodą, Bieg kelnera, Biegiem po wodę, Rzuty na punkty, Piłkę łap, Cięcie precyzyjne mieczem jabłka, Strzelanie z łuku, Slalom w alkogoglach, Rzut kartoflami do wiadra. Za rok zaprosimy do Fromborka gdzie odbędzie się XI Turniej.